Chceš podpořit tento kanál? Staň se PATRONEM!

Jak přesunout Tesla FSD Software na nové auto?

V našem nejnovějším videu vám přinášíme všechny detaily ohledně nedávného ohlášení společnosti Tesla týkajícího se převodu Full Self-Driving Beta. V této zásadní změně Tesla nyní umožňuje majitelům převést FSD Beta na nové vozidlo, což je vůbec poprvé v historii společnosti. Rozhodnutí o této jednorázové možnosti bylo oznámeno na konferenci k Q2 2023 výsledkům společnosti.

Ve videu se dozvíte, jaké jsou podmínky a kritéria pro majitele vozidel vybavených FSD Beta, kteří chtějí převést tuto funkcionalitu na nové Tesla vozidlo. Musíte dodržet určité termíny a podmínky, a to včetně termínu, kdy je třeba nové vozidlo převzít.

Tato nová možnost je skvělou zprávou pro stávající majitele vozidel s FSD Beta, kteří plánují upgradovat na nový model, protože se tak vyhnou opětovnému nákupu drahého balíčku FSD. FSD suite stojí v USA 15 000 dolarů, pokud je zakoupena samostatně, nebo jako měsíční předplatné ve výši 199 dolarů pro vozidla s Basic Autopilotem a 99 dolarů pro vozidla s Enhanced Autopilotem.

Připojte se k nám a objevte všechny detaily této unikátní příležitosti a získejte hlubší porozumění tomu, jak Tesla uskutečnila tento průlomový krok ve svém přístupu k FSD Beta a jak to ovlivní majitele stávajících vozidel.

Obsah:

00:00 Titulky
02:00 Agenda
05:26 Reportáže
27:14 Tesla News
42:59 FSD Transfer
58:34 Závěr
Tesláček tě potřebuje!
Staň se PATRONEM!

Novější obsah

Jak vypadá nabídka Čínské automobilky NIO v Německu?

Starší obsah

Tesla Supercharger KALWANG, Rakousko

Limitovaný MERCH

shop.teslacek.tv

Sponzoři streamů

uspornybalik.cz
Samoopravný tmel